زن شروع کرد به صحبت کردن  :

حدس اولیه دکتر صحیح بود من باردار بودم یه ماهی می شد . نمی دونستم باردار بودن چه حسی داره و اصلا تا حالا بارداری رو درک نکرده بودم. حس غریبی بود اینکه احساس کنی حداقل تا چند ماه همه جا یک نفر همراه توهه ، از تو جدا نمی شه و زندگی اش به تو وابسته است.حس غریب اما دوست داشتنیه

صابر شوهرم اینجا نبود و برای کار رفته بود عسلویه ، تصمیم گرفتم تا برگشتنش صبر کنم و بعد یک مرتبه غافلگیرش کنم. دو ماهی بیشتر گذشت تا صابر از عسلویه برگشت تو این مدت پیش پدر و مادرم می رفتم و پدر و مادرم تنها کسانی بودند که از قضیه خبر داشتندحتی خانواده صابر هم خبر نداشتند وقتی که صابر اومد خونه ، کمی چاق شده بودم ، لپ هام گل انداخته بود ، تن لاغرم کمی گوشتی شده بود خیلی زیاد نبود اما به قدری بود که به راحتی معلوم باشه حتی صابر توی همان نگاه اولش متوجه شد و ازم پرسید : مینا احساس نمی کنی کمی چاق شدی؟

دستم رو گذاشتم روی شکمم و کمی تش دادم بعد خودمو به ندونستن و تعجب زدم گفتم : راست میگی های چاق شدم اما خدا بده از این چاق شدن ها

صابر تعجب کرد ازم پرسید : تو که چاق شدن رو دوست نداشتی پس چرا می گی خدا بده چاقی ؟ رفتم جلو وقتی شونه به شونه اش شدم گوشم رو گذاشتم در گوشش و به آرومی و با یه لحن شیطنت آمیزی گفتم : آخه این چاقی بخاطر اینکه بچه جنابعالی داخل شکم ما حضور به هم رسانده اند

شیطنت کردم گفتم بهش که تا شیرینی ندی نمی گم و از این دست شوخی ها اما دیدم جدیه دست از شوخی کشیدم و گفتم : الان هفته یازدهم که باردارم . سونوگرافی معمولا برای هفته هجده ام می تونه دقیق نمایش بده، حالا مگه فرقی می کنه دختر باشه یا پسر؟

صابر پرید وسط حرفم گفت : معلومه که فرق می کنه ، جواب غیر دقیقش چی ، اون کی مشخص میشه ؟

_هفته شانزدهم

رفتارش عجیب بود . تا حالا این جوری ندیده بودمش همین رفتار عجیبش تا هفته شانزدهم طول کشید وقتی رفتیم سونوگرافی و مشخص شد که بچه دختره انگار که آب سردی ریخته باشن روش ، یک دفعه وا رفت. از مطب که بیرون اومدیم گفت : باید بچه را سقط کنی

ادامه دارد

داستان فقیر امانتدار بخش 1

داستان اولم

داستان فقیر امانتدار بخش 3

داستان فقیر امانتدار بخش 2

داستان فقیر امانتدار بخش 5

داستان فقیر امانتدار بخش 4

داستان فقیر امانتدار بخش 7

، ,صابر ,چاق ,نمی ,هفته ,رو ,رو گذاشتم ,چاق شدن ,و مادرم ,کمی چاق ,می کنه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

persian niazeroooz مجله سجود عکس بازیگران برنامه ریزی شهری.شهرسازی.جغرافیا بسم الله الرحمن الرحیم وبلاگ شخصی مجیدایرانپور کاظم سعیدزاده اهنگ های هندی داستانهای کوتاه و بانمک